Eladó építési telek - Ádánd

Dupla telek!
Dupla telek
KAPCSOLAT
Fedák Csaba

+36 20 927

csaba@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Telek terület

15011 m²

Ingatlan azonosító:
76_fecs

Somogy megye, Ádánd, Hrsz.

Irányár

49 M Ft
(3.26 E Ft/㎡)

Telek terület

15011 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Ádánd belterületi telek

Please scroll down for English!

Befektetők figyelem! Eladásra kínálom Ádándon ezt a több, mint 15.000 négyzetméteres területet.

Alkalmas lakóházak építésére: a hatályos helyi építési szabályzat szerint akár 10-12 építési telek alakítható ki belőle! A képek között megtalálható az elkészített vázrajz. Övezeti besorolása Lf3 (falusias lakóterület), ahol 30%-os a beépíthetőség és 6,5m a megengedett épületmagasság.

Alkalmas vendéglátó-egység létesítésére: a falusi turizmus kedvelőinek igényes lovastanyát is ki lehet alakítani.

Elhelyezkedése kiváló: a Balatonpart vagy a siófoki repülőtér autóval 15 percen belül elérhető. Ezzel együtt csendes, panorámás a környezet. Közművek a telekhatárnál.

Az ingatlan per- és tehermentes, tulajdoni viszonya rendezett, rugalmasan megtekinthető, gyorsan birtokba vehető.

Kérdéseivel keressen bizalommal bármilyen napszakban – akár hétvégén is!
------------------
Ádánd inner-city plot

Attention investors! I am offering this area of more than 15,000 square meters for sale in Ádánd.

Suitable for the construction of residential houses: according to the current local building regulations, up to 10-12 building plots can be developed from it! The prepared sketch can be found among the pictures. Its zoning classification is Lf3 (rural residential area), where the build-up is 30% and the permitted building height is 6.5m.

Equestrian center for lovers of rural tourism can also be developed.